Kişiye özel adetli üretim kapı veya seri üretim kapı ile her müşterisine eşit mesafede olan Kartallar Kapı, fizibilite kolaylığı sunmakta olup, talep edilen her nevi kapıyı birebir müşterisine sunabilmektedir.

Hotel Kapılar

Günümüzün rekabet ortamında özellikle turizm cenneti olan Antalya’da rekabet gücünü sürekli yüksekte tutmak için elbette sık sık dekor değişimine gidilmektedir. Dekor değişiminde en önemli göze çarpan kapılar mutlaka otelin genel tarzına uygun olduğunda bütünlük tamamlanmış olmaktadır. Biz Kartallar Kapı olarak tasarımı hazırlanmış kapı imalatında büyüklüğünü baz almadan tüm otel ve hotel işleten müşterilerimizi en kaliteliyi en ekonomik ve en hızlı şekilde üretip uygulama yapmayı kendimize ilke edindik. Ülkemizin nersinde olursa olsun bizden hizmet eden tüm konaklama mekanlarına en kaliteli hizmeti götürmeye hazır bir ekip ile çalışıyoruz.

Ofis Kapılar

Çalışma alanlarınızın daha ferah ve iç mekan tasarımına uygun tarza ulaşmasını sağlayan en önemli demirbaşımız şüphesiz kapılar ve ara bölme panelleridir. Kartallar Kapı yetişmiş personeli ve sayısız uygulamalarının verdiği güç ile dar mekanlarda sürgülü kapı, yarım ya da tam bölme panelleri, camlı- camsız duvar bölmeleri, PVC bölmeler, banko arkası ve koridor duvarları kaplamasında tam profesyonel hizmetler sunmaktadır. Özellikle MDF LAKE Kapılar, MDF LAM Kapılar, Melamin Kaplamalı Kapılar, PANEL Kapılar ve tüm tarzların tamamlayıcı aksesuarları ile profesyonel çözümler için tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Villa Kapıları

Villa, malikane ve size özel yaşam alanlarınızın iç mekan tasarımına göre özel tasarlanan ve ya ekonomik ve standart üretimimiz olan, modern kapılar, klasik kapılar, avnagarde kapılar ve country kapılar üretim ve uygulama konusunda yeterli tecrübeye sahip KARTALLAR KAPI, Kastamonu üretim tesislerinden Antalya üretim ve uygulama tesisleri ile koordineli bir şekilde dünya geneline hizmet ağını yaymış bulunmaktadır.

Okul Kapıları

Kartallar Kapı projelendirme ekibi ile modern tarzda okul, dershane, kolej, kreş ve yurtların ara koridor ve sınıf içi ahşap, pvc, melamin ve mdf gibi talep edilen nitelikteki malzemeler ile standart ve ya proje içerikli özel tasarım kapı ve duvar aksamları, süpürgelikleri imal ve montajı yapmaktadır. Projesi tamamlanmış ve üretim ve uyğulama aşamasında olan ya da yeni projenlendirilecek bu tarz yapılarda hem ekonomik, hem kaliteli ve hızlı çözümler için KARTALLAR KAPI doğru imalatcınız.